Vox CTR 6001 IX

22.990,00 ден

Шпорет – стаклокерамика

По нарачка

SKU: 8606108251805 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Шпорет – стаклокерамика
Број на рингли: 4
2 x стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Волумен на рерната: 65 л
Осветлување во рерната, каталитичка рерна со турбо опција и вентилатор, тајмер
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Вентилатор со греачи во форма на прстен
Голема фиока
Индикатор за загреани рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.