Vox CHT 6105 S

22.490,00 ден

Шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604370 Категорија:

Опис

Шпорет – стаклокерамика
Боја: сива
Класа на енергија А
Моќ: 8600 W
Број на рингли: 4
2 x стаклокерамика, 145 мм, 1200 W
2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Горен греач – 1200 W
Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Термостат
Тепсија за печење (длабока)
Тепсија за печење (плитка)
Хромирана решетка
Димензии (ШxВxД): 600x850x600 мм
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.