Vox GHT 6220 W

17.490,00 ден

Шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604424 Категорија:

Опис

Тип на рерни: Електрична
Волумен на рерната: 65 l
Бројот на греачките зони: 4
Боја: Бела
Класа на енергија: A
Тип на грејните елементи: 2 гасни горилници, 2 електричне плоче
Број на функции на печката: 8
Индекс на енергетска ефикасност -стандарден: 105.7
Горен греен елемент: 1200 W
Долен елемнет на греачот: 1100 W
Потрошена електрична енергија -стандард: 0.87 kWh/циклус
Потрошена електрична енергија -со вентилатор: 0.78 kWh/циклус
Индекс на енергетска ефикасност – со вентилатор: 94.8
Електрични дупли греачи на скарата: Да
Рингла 1: Полу-брз режач на гас 75 mm, 1750 W
Рингла 2: Брз горилник на гас 100 мм, 3000 W
Светло внатре во рерната: Да
Рингла 3: Електрична плоча 145 mm, 1000 W
Рингла 4: Електрична плоча 180 mm, 2000 W
Хромирана решетка: 1 ком
Гратис тепсија за печење (плиток ): Да
Гратис тепсија за печење (длабок ): Да
Капак: Да
Експрес плочата за готвење: 1
Електричен грил: 1400 W
Моќ: 5600 W
Термостат: Да
Тип на тајмер: Механички
Функции на печката: Светло за рерна, Одмрзнување, Вентилатор, Статичко печење, Скара, Побрзо печење на скара, Двојна скара + вентилатор, Долен греач + вентилатор
Нето тежина: 45.08 кг
Количински товар (40ftHC контејнер): 150 ком
Висината на подигнатиот капак: 1450 мм
Длабочина со отворената врата: 1050 мм
Вкупна тежина: 47.12 кг
Димензии на апаратот (ШxВxД): 600x850x600 мм
Ширина: 60 цм

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

5600W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.