-9%

Vox CHT 5001 IX

18.490,00 ден

Шпорет – стаклокерамика

Нема залиха

SKU: 8606108251263 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Шпорет – стаклокерамика
Број на рингли: 4
2 x стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
2 x стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Волумен на рерната: 50 л
Рерна со вентилатор
Горен греач – 1000 W, Долен греач – 1000 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока
Индикатор за загреани рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 500 x 850 x 600 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.