Vox EHB 604 XL

14.990,00 ден

Електричен шпорет

Нема залиха

SKU: 8606103194824 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Електричен шпорет
Број на рингли: 4
2 x електрични, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 72 л
Осветлување во рерната
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока, метален капак
Индикатор за вклучени рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.