-12%

Електричен шпорет Gorenje EC6111SG

21.990,00 ден

Електричен шпорет

Нема залиха

SKU: 3838782028991 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Енергетска класа А
Приклучна моќ 8700 W
Максимална површина на тавата за печење 1316 cm²
Регулирање на температурата Ергономски копчиња
Конвенционална рерна 65 L
Електрични плочи за готвење 4
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 850 x 600
Бучност (dB) 33
Боја Сива
Дополнителни функции Решетка
PERFECT GRILL Двоен грејач за рамномернo крцкава храна
Чистење со AquaClean функција
Двојно застаклена компактна врата(T<85C)
експрес рингла
Осветлена рерна
Сигнализација на преостаната топлин
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.