-13%

Vacuum cleaner Philips Power Pro FC9334/09

10.990,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103796329 Категорија:

Опис

Моќност, W 900
Капацитет, л 1.5
Бучавост, dB 76
Видови на филтри Алергенски филтер H13, мотор, HEPA13
Должина на кабел, м 6
Вид на цевка дводелна метална телескопска
Материјал на тркалца гума
Додатоци комплет замена на филтер FC8010/02, TriActive+ млазница, додаток за тесни површини, интегрирана четка, цевка за тврди подови, турбо цевка
Тежина на апарат, кг 4.5
Димензии на апарат (Ш x В x Д),мм 410 x 247 x 281
Боја црна со опал зелена
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

900W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.