-18%

Vox SL4514

3.990,00 ден

Правосмукалка

Нема залиха

SKU: 8606019602925 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 2200 W
Регулатор на моќност
Капацитет на кеса: 3.5 л
Едноставно празнење и чистење на садот за прашина
Заштита во случај на затнување
HEPA филтер
Петстепено ниво на филтрација
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2200W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.