-13%

Vacuum cleaner Philips Power Pro FC9333/09

9.990,00 ден

Правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103796312 Категорија:

Опис

Моќност, W 900
Капацитет, л 1.5
Бучавост, dB 76
Видови на филтри алергенски H13, мотор, HEPA13
Должина на кабел, м 6
Вид на цевка дводелна метална телескопска
Материјал на тркалца гума
Додатоци комплет за замена на филтер FC8010/02, додаток за тесни површини, интегрирана четка, TriActive+ млазница, цевка за тврди подови
Тежина, кг 4.5
Димензии на апарат (Ш x  В x Д), мм 410 x 247 x 281
Боја магично виолетова
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

900W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.