-13%

Vacuum cleaner Philips FC9550/09

12.490,00 ден

Правосмукалка

Нема залиха

SKU: 8710103860105 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 900
Капацитет, л 1.5
Бучавост, dB 76
Вид на правосмукалка без вреќа
Видови на филтри алергенски H13, мотор, HEPA ниво 13
Цевка дводелна метална телескопска
Материјал на тркалца гума
Додатоци алатка за пукнатини, TriActive+ специјална млазница
Тежина на ашарат, кг 4.5
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 412 x 280 x 280
Боја црна со зелено
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Моќност

900W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.