-21%

Gorenje MVC148FW

3.490,00 ден

безжична правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838942145575 Категорија:

Опис

Вид на правосмукалка За суво и мокро чистење
Моќност, W 100 W
Батерија Литиум-јон, 14.8 V
Безжична употреба да
Бучност 72 db
Волумен на садот за прашина 0.701 литри
База за полнење
На база
Филтри

/

Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Gorenje

Моќност

100W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.