-20%

Gorenje VC1825SFBKR

4.790,00 ден

правосмукалка со вреќичка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 3838782694851 Категорија:

Опис

Моќност, W 1800
Батерија /
Безжична употреба /
Бучност 80 db
Волумен на садот за прашина 3 литри
Дополнителна опрема
Додаток мала четкичка
Додаток за агли
SpinnerГоре
Филтри

1 HEPA and 1 microfilter

Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.