-19%

Vacuum Cleaner Vox Tornado 2403

4.990,00 ден

правосмукалка со вреќичка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603472 Категорија:

Опис

Моќност, W 2400
Батерија /
Безжична употреба /
Бучност 60 db
Волумен на садот за прашина 3 литри
Филтри

ХЕПА 13

Најважната работа во врска со филтрите ХЕПА е висока ефикасност на задржување на честички од нечистотија. При празнење правосмукалка, тие не излегуват од апаратот, туку остануват во филтерот, а од правосмукалката излегува чист воздух.
Гаранција 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Моќност

2400W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.