-25%

Samsung VS15A6032R5/GE Jet 60 Rechargable 21.6V

14.900,00 ден

Безжична stick правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806092158948 Категорија: Ознака:

Опис

Моќност, W 150W
Батерија Li-ion
Безжична употреба да
Бучност 79 dBA
Волумен на садот за прашина 0.80 l
Филтри Fine Dust Filter
Додатоци Универзална четка + 3 додатни наставки
Дополнителни информации мулти-циклонска филтрација на воздухот

ефикасно чисти теписи и цврсти подови

Jet Cyclone – 9 циклони со 27 влезови за воздух

испушта чист воздух со помош на 99,999 % повеќеслојниот систем за филтрирање, којшто фаќа 99,999 % прашина

до 40 минути чистење

Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Моќност

150W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.