-17%

AEG LX7-2-EB-P BAGLESS CYLINDER

9.900,00 ден

Нема залиха

SKU: 7332543551132 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност, W 750
Годишна потрошувачка на електрична енергија, kWh 26.4
Должина на кабелот, m 6
Дополнителни информации Не користи кеси за прашина
меки тркалца и браници
екстремно тивка работа
Бучност, db 80
Волумен на садот за прашинаm, l 1.4
Филтри – циклонски
– Hygiene Filter E12 кој се пери
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Моќност

750W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.