-9%

AEG CX7-1-30 EB 2 во 1 батериска правосмукалка

9.900,00 ден

безжична правосмукалка

Нема залиха

SKU: 7332543594542 Категорија: Ознака:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на производ 2 во 1, батериска правосмукалка и рачна правосмукалка
Батерија 14,4 V (до 30 минути работа)
Безжична употреба да
Бучност, db 79
Волумен на садот за прашина, l 0,5
Дополнителни информации циклонски систем >> без употреба на кеси за прашина
Филтри Beutellos
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.