-20%

AEG LX5-2-4T BAGLESS CYLINDER

7.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 7332543629848 Категорија: Ознака:

Опис

Моќност, W 700
Годишна потрошувачка на електрична енергија, kWh 28
Должина на кабелот, m 5
Дополнителни информации Не користи кеси за прашина
меки тркалца и браници за потивка работа
Бучност, db 80
Волумен на садот за прашинаm, l 1.8
Филтри Hygiene Filter E12 кој се пери
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

AEG

Моќност

700 W

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.