-31%

Vox Ventus Filter VD 01

890,00 ден

мрежен свич

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019606091 Категорија:

Опис

Тип на производ филтер за Vox стик правосмулакла
Одговара на модели
SL123R
SL123G
SL3818
SL3814
SL124B
SL124W
SL309
SL4514
SL306N
SL308
SL150
SL160
SL156
SL307
SL4518
SL159R
SL159G
TORNADO 2401
TORNADO 2403
MONSOON 2405
MONSOON 2408

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.