-13%

Stick Vacuum Cleaner Philips XC2011/01

12.990,00 ден

Стик правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8720389031182 Категорија:

Опис

Волтажа, V 21.6
Батерија заменлива литиум јонска, со вадење
Време на полнење, ч 5
Време на работење, мин 40
Време на Turbo работење, мин 12
Технологија Power Cyclone 7 (за помала потрошувачка на батеријата), LED Nozzle, 3 нивоа на филтрирање
Додатоци вшмукувачки додаток со LED
Тежина, кг 2.76
Димензии на апарат (Ш x В x Д), мм 134 x 732 x 379
Боја памук сина
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.