-14%

AntiAlergy Filter Philips PowerPro FC8010/02

1.190,00 ден

Филтри за правосмукалка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8710103902942 Категорија:

Опис

 

Филтри Издувен филтер за најситната прашина ја дофаќа уште пред да е воздухот вратен во просторијата, моторни филтри кои може да се перат, кои заштитуваат да не стигне прашината до моторот, филтри со 2 нивоа на пенасти филтри кои дополнително го штитат моторот
Компатибилни со рангот на производи Philips PowerPro Compact, PowerPro Active и PowerPro
Компатибилни со рангот производи 5000 Series PowerPro Active FC9550, FC9552, FC9553, FC9555, FC9556, FC9557, FC9570, FC9571, FC9573, FC9576, FC9588
Компатибилни со рангот производи 3000 Series компактни / PowerPro City FC9328, FC9329, FC9330, FC9331, FC9332, FC9333, FC9334, FC9349, FC9350, FC9351, FC9352, FC9353, FC9515, FC9516
Димензии (Ш x В x Д), мм 110 x 400 x 20
Тежина, кг 0.200

Дополнителни информации

Производител

Philips

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.