Samsung WW80T4040CE/LE

23.900,00 ден

Машина за перење

Нема залиха

SKU: 8806090608797 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет на перење: 8 kg
Вртежи на центрифуга: 1400
LED панел дисплеј
Вдлабната врата (Црна)
Потрошувачка на енергија (100 циклуси): 73 kWh
Потрошувачка на вода (циклус): 48 L
Ниво на бучава (центрифуга): 72 dB
Траење на Eco циклус: 3:38
Заклучување за деца, Одложен крај, Drum Clean, StayClean фиока
Интензивно перење, Претперење, Брзо перење, Rinse+, Паметна проверка, Потопување, Пареа
Циклуси: Eco 40-60, 15 мин. Брзо перење, Постелнина, Памук, Бои, Drain/Spin, Drum Clean, Хигиенска пареа, Mixed Load, исплакнување + центрифуга, Синтетика, Волна/Деликатни
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 550 mm
Вкупна длабочина со вратата: 635 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.