Samsung WW80T504DAE/S7

25.900,00 ден

Машина за перење

По нарачка

SKU: 8806092656802 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет на перење: 8 kg
Вртежи на центрифуга: 1400
AI контрола
Вдлабната врата (Црна)
Потрошувачка на енергија (100 циклуси): 55 kWh
Потрошувачка на вода (циклус): 48 L
Ниво на бучава (центрифуга): 72 dB
Траење на Eco циклус: 3:38
Дигитал инвертер мотор
Eco Bubble, Заклучување за деца, Одложен крај, Drum Clean, StayClean фиока, Промена на јазик
Мој циклус, Претперење, Брзо перење, Паметна проверка, Пареа
Циклуси: Eco 40-60, 15 мин. Брзо перење, Спортска облека, Бебешка облека, Постелнина, Памук, Бои, Деликатни, Фармерки, Drain/Spin, Drum Clean, Хигиенска пареа, Интензивно со ладна вода, Mixed Load, исплакнување + центрифуга, Кошули, Тивко перење, Синтетика, Крпи, Волна
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 550 mm
Вкупна длабочина со вратата: 635 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Капацитет

8 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.