Samsung WW70T4540TE/LE

27.900,00 ден

Машина за перење

По нарачка

SKU: 8806090605239 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет на перење: 7 kg
Вртежи на центрифуга: 1400
LED панел дисплеј
Вдлабната врата (Црна)
Класа на енергетска ефикасност: A+++
Потрошувачка на енергија (годишна): 157 Kwh
Потрошувачка на вода (годишна): 7400 L
Ниво на бучава (перење): 54 dB
Ниво на бучава (центрифуга): 74 dB
AddWash: опција да се додаде облека иако циклусот на перење е започнат
Заклучување за деца, Одложен крај, Drum Clean, StayClean фиока
Интензивно перење, Претперење, Брзо перење, Rinse+, Паметна проверка, Потопување, Пареа
Циклуси: Eco 40-60, 15 мин. Брзо перење, Постелнина, Памук, Бои, Drain/Spin, Drum Clean, Хигиенска пареа, Mixed Load, исплакнување + центрифуга, Синтетика, Волна/Деликатни
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 550 mm
Вкупна длабочина со вратата: 635 mm
Гаранција: 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Капацитет

7 kg

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.