Samsung UE55TU8502 4K Ultra HD Smart

40.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090336676 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal processor 4K
2800 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, Smart Tizen
SmartThings App поддршка
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, HDR10+, HLG
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, LAN, CI, дигитален аудио излез (оптички), RF влез, Anynet+ (HDMI-CEC), компонентен влез, композитен влез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.