-23%

Samsung UE43TU7092UXXH 4K Ultra HD Smart

22.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806090367496 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Crystal Processor 4K
2000 PQI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Дa, Tizen
HLG, HDR10 +
Приклучоци: Wi-Fi, HDMI x2, USB, LAN, CI+, Bluetooth
Дигитален аудио излез, компонентен и композитен влез, RF влез x2, Simplink (HDMI CEC)
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.