-10%

TV Vox LED 32DSA311G

8.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019600044 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD Ready (1366×768)
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 6W RMS
Приклучоци: HDMI x2, USB x2, mini AV, mini YPbPr, CI+, COAX излез
Технологии кои ги користи: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Боја: сива
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.