-20%

LG NanoCell TV 55SM8600 4K Ultra HD Smart

47.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8806098383771 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: NanoCell
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen 2 Intelligent Processor (LG ThinQ AI)
3300 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.