-11%

TV Vox LED 32DSA314B

7.900,00 ден

HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019601164 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 32″ (81 см)
Екран: Direct LED slim
Разолуција: HD (1366×768)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMIx2, USBx2, CI+, Mini AV, Mini YPbPr, Coaxial Out
Технологии кои ги користи: Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
Vesa стандард: 100 x 100 mm
Боја: Црна
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

32" (81 cm)

Резолуција

HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.