-8%

TV Vox UHD 55ADS314H Smart

22.900,00 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019602543 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: Direct LED ultra slim
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
3D: Не
Smart Телевизор: Android 9.0
Wi-Fi: WI-FI интегриран
Приклучоци: HDMIx3, USBx2, PC влез, AV влез, LAN, CI+, Component, Оптички излез, излез за слушалки
Фунцкии: H.265, PVR, Hotel Mode, MultiScreen, YouTube, FaceBook, Twitter
Боја: Сива
Гаранција: 3 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

55" (140 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.