-20%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 7020 ден месечно.

LG NanoCell TV 75SM9000 4K Ultra HD Smart

119.900 ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8806098386086 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на екран: NanoCell
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
α7 Gen 2 Intelligent Processor (LG ThinQ AI)
3900 PMI
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart TV: Да, WebOS
Wi-Fi, DLNA, Bluetooth 5.0, MiraCast
Приклучоци: PVR, TimeShift, HDMIx4, USBx3, LAN, CI slot x1, Оптички излез
Боја: Црна
Гаранција: 2 години

Дополнителни информации

Производител

LG

Големина на екран

75" (190 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.