-13%

Samsung QE50Q60CAUXXH

33.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806094780819 Категории: ,

Опис

Тип на екран QLED
Димензија на екран, “/cm 50″/127 cm
Резолуција на екран, pixel 3,840 x 2,160
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 50
Процеор Quantum Процесор Lite 4K
Квалитет на слика 3100 PQI
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV да
Оперативен систем Tizen™
Wi-Fi Да (WiFi5)
DLNA да
Bluetooth Да (BT5.2)
HDR HDR 10+, Quantum HDR
Звук 2CH, 20W, OTS Lite
HDMI 3
USB 2
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
HDMI-CEC Anynet+ (HDMI-CEC)
Дополнителни функции Supreme UHD Затемнување
Контраст Dual LED
Motion Xcelerator
Filmmaker Mode (FMM)
Google Meet
Microsoft 365
Ambient Mode Brightness/Color Sensor
Димензии со постоље (ШxВxД) 1118.3 x 681.7 x 224
Димензии без постоље (ШxВxД) 1118.3 x 644.1 x 25.7
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Ultra HD

Големина на екран

50" (127 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.