-7%

TV Vox LED 39ADS662B Smart

13.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019600280 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 39″ (100 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 6.0
Можност за Youtube, Facebook, Twiter, Multiscreen
Систем на дигитален сигнал:  DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+,
SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi , HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.