TV Vox LED 39DSA662H

11.900,00 ден

Full HD Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019600273 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на екран: Direct LED slim
Димензија на екран: 39″/99cm
Резолуција на екран: Full HD (1920×1080)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
3D: Не
Smart TV: Не
Wi-fi: Не
Приклучоци: HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, HDMIx3, USBx2, AV влез, VGA, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Боја: Црна
Гаранција: 3 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

39" (99 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.