-7%

TV Vox LED 43ADS311G Smart

13.900,00 ден

Full HD Smart Телевизор

Нема залиха

SKU: 8606019600051 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 43″ (109 см)
Екран: LED
Разолуција: Full HD (1920×1080)
Smart Телевизор: Android 6.0
Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2
Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, AV влез, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, DBX-TV
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

43" (109 cm)

Резолуција

Full HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.