-20%

Samsung UE32T4302AEXXH

15.900,00 ден

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8806094908558 Категории: ,

Опис

Тип на екран LED
Димензија на екран, “/cm 32″/81 cm
Резолуција на екран, pixel 1,366 x 768
Освежување на екранот (Refresh Rate), Hz 50
Процеор Hyper Real
Квалитет на слика 1000 PQI
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV да
Оперативен систем Tizen™
Wi-Fi Yes (WiFi4)
DLNA да
Bluetooth не
HDR да
Звук 2CH, 10W
HDMI 2
USB 1
LAN да
Дигитален аудио излез да
CI CI+(1.4)
HDMI-CEC Anynet+ (HDMI-CEC)
Дополнителни функции Mega Contrast
Brightness detection
Micro Dimming Pro
PurColor
Димензии со постоље (ШxВxД) 737.4 x 465.4 x 150.5
Димензии без постоље (ШxВxД) 737.4 x 438.0 x 74.1
Боја црна
Гаранција 24 месеци

 

Дополнителни информации

Производител

Samsung

Резолуција

Full HD

Големина на екран

32" (81 cm)

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.