-12%

Аспиратор RGLux RG401 Inox

2.890,00 ден

аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на апарат Аспиратор – самостоен
Начин на работа Издувно и проточно
Јачина на моторот 250 W
Максимален проток на воздух при издувно функционирање 550 m³/h
Димензии (Ш х В х Д), мм 600 x 172 x 300
Бучност dB 55
Боја Инокс
Дополнителни функции Алуминиумски филтер за маснотии
Број на степени на вентилаторот: 3
Број на филтри: 1
Јаглен филтер
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

RGLux

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.