Vox EBI 400 DB

15.990,00 ден

Вградна плотна – индукциона

По нарачка

SKU: 8606108649657 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вградна плотна – индукциона
Број на рингли: 4
2 x Индукциона, 160 mm, 1400/1800 W
2 x Индукциона, 210 mm, 2100/2500 W
Вкупна моќност: 7.4 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 560 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 590 x 56 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.