Redline Router RL-WR3200

990,00 ден

Рутер

Нема залиха

SKU: 8681457033081 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

5 оперативни модови: Router Mode, AP Mode, Client, Repeater, WISP
WPA и WPA2 напредна безбедна енкрипција
Поддршка на Client Filter, Mac Filter и Website Filter функции
QoS контрола на пропусниот опсег за индикација на стапката на преземање на податоци
Протоколи: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA-PSK/WPA2-PSK, MAC Address Filter
Моќност на безжичен пренос: <20dBm
Wireless брзина: до 300Mbps
Оперативен опсег: 2.4GHz
Влезови: 1 10/100M self-adaptive WAN, 4 10/100M self-adaptive LAN
Антена: 2x 5dBi omni-directional high gain antennas
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.