Redline Wi-Fi Extender TS720W

1.090,00 ден

Wi-Fi Extender

Нема залиха

SKU: 8681457033241 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Главен чип: MT7628KN
RAM: 8Mb
SPI FLASH: 2Mb
Порт: RJ45
Wireless брзина: 300Mbps
Антена: 2dbi High gain omni-directional antenna
Специјални карактеристики: One Key WPS repeater
Network протоколи: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.