Redline Router LTE-12

2.990,00 ден

Рутер

Нема залиха

SKU: 8681457033234 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Компатибилен со: WCDMA, FDD-LTE, TDD-LTE
Фреквенција: FDD B1/3/7/8/20 TDD B40, WCDMA B1/8
Wi-Fi: 2.4G, WIFI 2*2 MIMO, 802.11 b/g/n
Перформанси: LTE CAT 4, FDD-LTE(DL/UL) 150Mbps/50Mbps, TDD-LTE(DL/UL) 100Mbps/50Mbps, HSPA+ (DL/UL)  21/5.76Mbps
BB чипсет: ZX297520V3
Wi-Fi чипсет: RTL8192ES
Wi-Fi корисници: 16
Потрошувачка на енергија: <10W
USIM/SIM: 2FF SIM картица, поддржува SIM/USIM/UIM, стандард 6 PIN SIM интерфејс,
поддржува 3V SIM картица и 1.8V SIM картица
Антена: 2 внатрешни WIFI антени и 2 надворешни LTE антени
Ethernet: 1WAN/LAN + 2LAN, 10BaseT/100Base/, автоматски адаптивен влез
WIFI безбедност: OPEN & WPA-PSK & WPA2-PSK
Firewall: Mac/IP address filter, Port forwarding, WiFi Black/Whilte list

Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.