Redline Router RL-WR3400

1.090,00 ден

Рутер

Нема залиха

SKU: 8681457033098 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

5 оперативни модови: Router Mode, AP Mode, Client, Repeater, WISP
Поддршка на Client Filter, Mac Filter и Website Filter функции
QoS контрола на пропусниот опсег за индикација на стапката на преземање на податоци
Процесор: Single-Core CPU
Wireless брзина: до 300Mbps
Оперативен опсег: 2.4GHz
Влезови: 1× 10/100 Mbps WAN Port, 4× 10/100 Mbps LAN Ports
Антена: 4x 5dBi фиксни антени
Wi-Fi енкрипција: WEP, WPA, WPA2, WPA/WPA2-Enterprise (802.1x)
Мрежна безбедност: SPI Firewall, Access Control, IP & MAC Binding, Application Layer Gateway
Гаранција: 1 година

Дополнителни информации

Производител

Redline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.