-13%

Држач за ТВ Powermaster 40-75

1.390,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач фиксен
Големина на телевизор 40″ – 75″
Максимална тежина на телевизор, кг 80
VESA растојание, mm 100×100

200×200

300×300

400×400

400×600

Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Powermaster

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.