-10%

Држач за ТВ Vontech VT 422 HC

1.890,00 ден

подвижен ѕиден држач за телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач подвижен
Големина на телевизор 39″ – 55″
Максимална тежина на телевизор, кг 25
VESA растојание, mm 200х200

350х350

400х400

Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vontech

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.