-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

XF05V4

690 ден

Ѕиден држач за ТВ

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Фиксен
Погоден за повеќето 32″ – 60″ телевизори
Максимум VESA: 400 x 400 mm
Максимална тежина: 30 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.