-11%

Држач за ТВ Vontech VT 100 S

1.690,00 ден

ѕиден држач за телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач фиксен
Големина на телевизор 42″ – 100″
Максимална тежина на телевизор, кг 80
VESA растојание, mm 300×300

400×400

600×400

700×450

850×450

Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vontech

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.