-8%

Држач за ТВ ELEKTRA EMK 32-48

2.290,00 ден

Плинско решо

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 5301000551611 Категории: ,

Опис

Тип на држач подвижен
Големина на телевизор 32″ – 48″
VESA растојание, mm максимално 400×400
Максимална тежина на телевизор, кг 40
Растојание од ѕид, мм 75 – 350
Движење Ротација 180°
Наклон +/- 15°
Гаранција 24 месеци

Дополнителни информации

Производител

Elektra

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.