XF051V4

590,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Фиксен
Погоден за повеќето 25″ – 60″ телевизори
Максимум VESA (позиција на 4 дупки за монтирање на ТВ): 400x400mm
Материјал: Ладно валан челик
Максимална тежина: 30 кг.
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.