-26%

XF05SS

290,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Нема залиха

SKU: 8606106974799 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Фиксен
Погоден за повеќето 14″ – 43″ телевизори
Максимум VESA: 200 x 200 mm
Максимална тежина: 20 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.