-23%

XA36

2.990,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Нема залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Тип на држач: Подвижен
Погоден за повеќето 32″ – 75″ телевизори
Максимум VESA: 600 x 400 mm
Растојание од ѕид: 50 – 485 mm
Максимална тежина: 60 кг.
Материјал: Ладно валан челик
Боја: Црна

Дополнителни информации

Производител

Net

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.