PowerLine F-2243

390,00 ден

Ѕиден држач за ТВ

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8681457037317 Категории: , Ознака:

Опис

Тип на држач фиксен
Поддржана големина на телевизор погоден за повеќето 22″ – 43″ телевизори
Максимална тежина, kg 30
Дополнителни информации Едноставно монтирање
Безбедна употреба со систем за заклучување
Боја црна
Гаранција 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Powerline

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.